CyDeviL Metin2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CyDeviL Metin2 Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[SABİT KONU]: Ninja Bıçakçı Klavuzu ...

YazarMesaj
ArcheS
Üye
Üye
ArcheS

Rep Sayısı : 1

[SABİT KONU]: Ninja Bıçakçı Klavuzu ... Empty
MesajKonu: [SABİT KONU]: Ninja Bıçakçı Klavuzu ...   [SABİT KONU]: Ninja Bıçakçı Klavuzu ... Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 4:59 pm

ÖncelikLe Merhaba Ben Metin2 Champs Playerlarından ArcheS....
Karakterim Ninja Olduğundan Gelişim Bölüme Ninja Hakkında Bilgilerimi Paylaşmak Amacı İLe Girdim Ve YararLı olacağına inanıyorum....

Öncelikle Stat Dağıtımda Prüz Yaşayanlar olabilir Ninjalar Ceviklikleri İle Tanınan Karakterlerdir... Ve Bana Göre Stat DağıLım

DEX - VİT - STR - İNT OLarak ön Görürüm.....

Ninja 2 Sınıfı Var Her Karakterde Olduğu Gibi Yakın Dövüş Ve Uzak Dövüş Benim Karakterim Yakın Dövüştü Bu Yüzde Yakın Dövüş Hakkında Bilgiler Verebilirim....

Skill Dağılım Biçak Çevirme SuikasT Hızlı Saldırı ZehirLi Bulut Ve Kamufilaj Olmalıdır Karakterleriniz PVP server olduğu için Pek Zorlamayın Skill Point 17 den Fazla vermeyin yazik olur Very Happy

Birçok Oyuncunun Sorunu Biçak Cevirme Kombosu YapamamakTır... NinjaLar Bu komboyu Rakiplerini Yere Attik Zaman yaparlar bu yuzden 1 2 3 4 5 Vurustan Sonra Bck Cevrmeyi Kullanmalıdırlar....

Bilgi verebildiysem Ne Mutlu Bana....

Bir Teşekkür Yeter...

[SABİT KONU]: Ninja Bıçakçı Klavuzu ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [SABİT KONU]: Hamachi Ağları
» [SABİT KONU]: Tr Clientde +5 Taş Basmak ..
» [SABİT KONU]: Server Özellikleri
» [SABİT KONU]: Locale Game Txt Hatası !!
» [SABİT KONU]: Set Guild Mark Pack Hatası !!