CyDeviL Metin2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CyDeviL Metin2 Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir.

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Sayısı : 0

[SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir. Empty
MesajKonu: [SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir.   [SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir. Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:18 pm

Üyelik >> ;

Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Alabilirler.

Eğer Açılmaz İse Bakımdadır.En fazla 10dk Sürer.Yada hamachi ağlarından birine bağlanmanız gerekmektedir.

En son Admin tarafından Paz Şub. 21, 2010 12:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://jokermt2.hareketforum.net
onurado
Üye
Üye

Rep Sayısı : 5

[SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir. Empty
MesajKonu: Geri: [SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir.   [SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir. Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 1:46 pm

adminim ben üyelik alamıyorum öyle sitelere girmiyor bana bi üyelik alıver be

[SABİT KONU]: Üyelik Launcer'ı İndirenler Orda Auto '' Kayıt '' Tusundan Hamachıye Bağlandıktan Sonra Alabilir.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [SABİT KONU]: Server NPC'Ler AYARLANDIKTAN SONRA TUM UYELIKLER SILINICEKTIR.AMA..
» [SABİT KONU]: Tr Clientde +5 Taş Basmak ..
» [SABİT KONU]: Server Özellikleri
» [SABİT KONU]: Hamachi Ağları
» [SABİT KONU]: Locale Game Txt Hatası !!